شماره تماس واحد پشتیبانی :

09121733694

دسته‌ بندی محصولات

مقالات

مزایای کابل‌های عایق‌بندی شده PE چیست؟

مزایای کابل‌های عایق‌بندی شده PE چیست؟

پلی‌اتیلن یک پلیمر نیمه بلوری است که در انواع متنوعی با ساختار‌های شیمیایی متفاوت، وزن مولکولی و چگالی متفاوت با روش‌های مختلف پلیمریزاسیون موجود است.

تمام پلی‌اتیلن‌ها دارای دی الکتریک عالی هستند – استحکام دی الکتریک بالا و ضریب اتلاف کم در همه فرکانس‌ها این امر آن را به عایقی‌ایده آل در طیف وسیعی از انواع مختلف کابل از جمله تلفن و انتقال سرعت بالا، کابل سیگنال و کنترل فرکانس بالا، کابل‌های ولتاژ پایین، متوسط و بالا، سیم‌های خطوط هوایی و کابل‌های قطره سرویس تبدیل می‌کند.

در حالی که مقاومت  PEبه طور طبیعی در برابر آتش ضعیف است، با افزودن مواد پرکننده – هر دو نوع هالوژنه یا انواع فاقد هالوژن – می‌تواند به طور قابل توجهی بهبود یابد PE همچنین می‌تواند شامل مواد افزودنی باشد که سایر خصوصیات مانند مقاومت در برابر نور خورشید، هوا و تخریب شیمیایی را تقویت می‌کند PE ماده سخت و مقاوم در برابر سایش است که آن را به عنوان ماده غلاف در کاربرد‌های مختلف مفید می‌کند اما در صورت نیاز به ماده انعطاف پذیرتر، افزودن مقدار کمی لاستیک بوتیل یا‌اتیلن پروپیلن ( EPR ) می‌تواند انعطاف‌پذیری را بهبود بخشد. مقاومت PE نیز آن را برای دفن مستقیم در زمین مناسب می‌کند.

 

دامنه دما معمولاً -۶۵ درجه سانتیگراد تا + ۷۵ درجه سانتیگراد است اما با اتصال متقاطع پلی‌اتیلن ساخت  XLPE  می‌توان این دامنه دما را تا ۹۰ درجه سانتیگراد افزایش داد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به مشاوره نیاز دارید؟
×