شماره تماس واحد پشتیبانی :

09121733694

دسته‌ بندی محصولات

مقالات

معرفی شرکت کابل متال

شرکت کابل متال در سال ۱۳۷۰ در راستای نیل به خودکفائی کشور و شـکوفائی اقتصاد میهن اسلامی در زمینه تولید انواع سیم و کابل برق تاسیس گردید و به دست متخصصـان ایـرانی در سال ۱۳۷۵ به بهره برداری رسید و براساس استانداردهای ملی و بین المللی جهت برآورده ساختن نیاز بازارهای داخلی و خارجی فعالیت خود را آغاز نمود .
در سال ۱۳۸۴ با توجه به نیاز کشور و طرح های عمرانی ، این شرکت اقدام به طرح توسعه و افزایش توانمندیهای خود علی الخصوص در زمینه کابلهای تخصصی ( که عمدتاً از خارج از کشور وارد می گردید ) نمود . در سال ۱۳۸۶ به بهره برداری رسید .


طی سال های ۱۳۸۹ الی ۱۳۹۰ با تلاش و پشتکار کلیه کارکنان و مدیران در جهت نصب و راه اندازی ماشین آلات موفق به اتمام پروژه ایجاد کارخانه تولید کابل فشار قوی و غلاف سربی گردید و در ابتدای سال ۱۳۹۱ ، آغاز به کار نمود و مورد بهره برداری قرار گرفت و باز هم توانستیم در افتخارات صنایع کشور سهیم باشیم .
همچنین در ابتدا سال ۹۳ این واحد تولیدی نسبت به نو سازی ماشین آلات و بروز رسانی سیستم های تولید و مجهز نمودن آنها به تکنولوژی روز اقدام نمود و به لحاظ استفاده از حداکثر توان تولید برای جوابگویی سفارشات مشتریان افزایش فضای کارخانه را نیز در برنامه کار خود قرار دهد که در تحقق این امر از ابتدای سال ۱۳۹۳ تا بهمن سال ۱۳۹۴ کلیه تصمیمات به مرحله اجرا درآمد و مجدد این شرکت توانست با خرید ماشین آلات جدید و بروز و نصب و راه اندازی آنها و ایجاد ۲۰۰۰ متر مربع سالن تولید و افزایش ۵۵۰۰ متر به فضای کارخانه با افتخار در شکوفایی صنعت کشور و رفع وابستگی قدم بردارد .
شایان ذکر است طی سال ۱۳۸۰ تاکنون این شرکت متناسب با اقدامات خود در جهت توسعه و افزایش توان تولید خود به جهت حفظ و ارتقای کیفیت نیز تلاشهای برجسته ای انجام داده و با استقرار سیستم مدیریت یکپارچه ( integrated management system ) و ایجاد مدیریت تضمین کیفیت و سیستمهای کنترل خط تولید این اطمینان را به مصرف کنندگان محترم و مشتریان می دهد که محصولات تولیدی از مشخصات فنی مطابق با استانداردهای ملی و یا استانداردهای رایج بین المللی برخوردار باشد .

 

در حال حاضر این شرکت با ۲۰۰ نفر نیروی انسانی و ۲۰۰۰۰ مترمربع فضای تولید واقع در بزرگترین شهرصنعتی کشور و با تلاش مهندسین با تجربه و کارآمد در بخش فنی و مهندسی ، QC و تولید و همچنین تامین تجهیزات و ماشین آلات مدرن مرتبط و ورود مواد اولیه با کیفیت و مرغوب فعالیت خود را ارتقا بخشیده و هم اکنون با توان تولید ۱۲۰۰۰ تن انواع سیم و کابل برق فشار ضعیف و فشار متوسط با تنوع تولید ۲۰۰۰نوع با بهترین ماشین آلات روز دنیا بوده و هم اکنون مجهز به آزمایشگاه HV برای تست کابل فشار متوسط و قوی با بهترین امکانات و آزمایشگاه LV اکرودیته ISO 17025 به عنوان آزمایشگاه همکارسازمان استاندارد و آزمایشگاه دودجهت تست کابل های نسوز میباشد و می تواند پاسخگوی درخواست مشتریان در زمینه تولیدات خود و همچنین سفارشات تخصصی مورد نیاز طرح های صنعتی و عمرانی کشور باشد .

محصولات

کابل های فشار ضعیف

کابل های ابزاردقیق

کابل های فشار متوسط و قوی

کابل های با غلاف سرب

کابل های آلومینیوم خودنگهدار

کابل های نسوز(باروکش هالوژن فری)

شـرکت کابل متال با رشد فزاینده ای که در دو دهه اخیر از خود نشان داده توانسته به عنوان یکی از کارخانجات مطرح در زمینه سیم و کابل ، تامین کننده نیاز طرح های عمرانی و پروژه های عظیم کشور باشد.

گواهینامه ها

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
به مشاوره نیاز دارید؟
×