شماره تماس واحد پشتیبانی :

09121733694

دسته‌ بندی محصولات

مقالات

همه چیز درباره قیمت پروژکتور ال ای دی

بررسی قیمت انواع پروژکتور ال ای دی

قیمت پروژکتور ال ای دی به نوع، کیفیت و ویژگی‌های آن بستگی دارد. پروژکتور یک منبع نور قوی است که مسافت گسترده‌ای از محیط را روشن می‌کند. نور زیاد آن محیط را مانند روز روشن می‌کند. با پیشرفت تکنولوژی و فناوری، پروژکتور ال ای دی نیز در حال تکامل است و روزانه بر تنوع آن‌ها افزوده می‌شود. از همین رو قیمت پروژکتور ال ای دی بسته به نوع آن متفاوت خواهد بود. با پیشرفت تکنولوژی، وات چراغ‌های ال ای دی کاهش و در مقابل نور آن افزایش پیدا می‌کند. از همین رو تنوع و قابلیت‌های آن‌ها روز به روز بیشتر شده و مدل‌های جدیدی به بازار عرضه می‌شود.

انواع قیمت پروژکتور ال ای دی

در ابتدا پروژکتورها انرژی بسیار بالایی مصرف می‌کردند و در مقابل رنگ و نور آن‌ها محدود بود.
امروزه این محصولات قابل سفارشی سازی بوده و می‌توان هر نوع رنگ و لنزی را برای آن‌ها سفارش داد. کارگاه‌های تولید این محصولات متعدد بوده و این در تنوع لامپ‌های ال ای دی تاثیر قابل توجهی داشته است. برخی از شرکت‌ها نیز پروژکتورهای ال ای دی را از کشورهای دیگری نظیر چین وارد کرده که از لحاظ کیفیت مختلف هستند.

پروژکتور ال ای دی چیست؟

یک قطعه الکترونیکی تشکیل شده از دیود، پروژکتور ال ای دی را تشکیل داده که نور یکنواخت و شفافی ایجاد می‌کند. برای تغذیه به یک منبع متصل بوده که برای تولید و تابش به دیود ساطع نیاز دارد.
در شدت و کیفیت نورپردازی، عمر لامپ و اجزای سازنده آن مهم هستند. قسمت بعدی که در نور و قیمت پروژکتور ال ای دی تاثیرگذار است، لنز مورد استفاده برای جمع یا پخش کردن نور است. نوع لنز به فضا، شدت نور و فاصله پروژکتور از سطح مورد نظر بستگی دارد.

انواع پروژکتورهای روشنایی

پروژکتورهای ال ای دی دارای انواع مختلفی هستند که در اینجا به معرفی دو نوع CMD و COD می‌پردازیم.

پروژکتور COD چیست؟

ال ای دی این پروژکتورها به صورت یک تکه بوده و نور در آن‌ها در یک نقطه متمرکز می‌شود. تنظیم زاویه در آن‌ها از طریق لنز انجام می‌شود.

پروژکتور CMD چیست؟

در ساختار آن‌ها از قطعات الکترونیکی اس ام دی استفاده شده است. معمولا تعداد زیادی ال ای دی در کنار هم این پروژکتورها را تشکیل می‌دهند.

ویژگی ال ای دی

نورپردازی در فضای باز بخش اساسی از فرآیند نورپردازی در یک شهر است. در این بین از پروژکتورهای LED بسیاری برای روشن کردن مناظر استفاده می‌کنند. نه تنها می‌تواند شهر را زیبا و جذاب کند، بلکه دید شهر را نیز بهبود می‌بخشد. پروژکتور فضای باز، اولین انتخاب برای نورپردازی در فضای باز است. این محصول نورپردازی در مقایسه با سایر محصولات نورپردازی، هزینه کمتری برای استفاده در فضای باز و اجرای پروژه‌های نورپردازی دارد. مصرف انرژی کم برای شرایط ملی مناسب است و می‌تواند نیازهای مختلف مصرف انرژی را برآورده کند.

در زندگی، همه ما به صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست توجه ویژه‌ای داریم. یک پروژکتور LED مزایای بسیاری از جمله صرفه جویی موثر در انرژی و سبز شدن و حفاظت از محیط زیست داشته و به طرق مختلف کاربرد دارد. اما به چه چیزی می‌توانیم در فضای باز توجه کنیم و چگونه یک شب زیبا خلق کنیم؟

پروژکتور ال ای دی

اجرای پروژه با پروژکتور ال ای دی

طراحی موفق پروژه با استفاده از پروژکتور ال ای دی مورد استقبال همه است. با توجه به شرایط محیطی، ما می‌توانیم هنگام مواجهه با نور اولیه و نور اصلی، یک جشن بصری منحصر به فرد ایجاد کنیم.

هنگام مواجهه با طراحی پروژه‌های نورپردازی، می‌تواند از پروژکتور LED برای حفظ منظره اصلی در شب یا در زمان‌های دیگر استفاده کند و جذابیت نماها را بیشتر کند. بنابراین، ما باید طراحی فضا و آنچه را که می‌خواهد در پشت آن بیان کند را درک کنیم تا منظره زیبایی را ایجاد کنیم که طراح می‌خواهد آن را نشان دهد.
هنگام انتخاب پروژکتور LED، باید مارک پروژکتور، مواد و خدمات پس از فروش را به جز تمرکز بر ویژگی‌های عمر پروژکتور، صرفه جویی در انرژی رنگ و غیره در نظر بگیریم.

مزایای انتخاب پروژکتور در نورپردازی فضای باز

هزینه پروژکتور در فضای باز کمتر است. در مقایسه با جعبه‌های نور سنتی و سایر انواع تجهیزات نور صحنه، هزینه پروژکتورها کمتر است.
صرفه جویی در انرژی برای وضعیت ملی ما مناسب‌تر است. به طور کلی، برخی از پروژه‌ها در مقیاس بزرگ دارای الزامات سختگیرانه‌ای در مورد مصرف انرژی محصول هستند و مصرف انرژی پروژکتورها الزامات را برآورده می‌کند.
نصب آن راحت‌تر است. در مقایسه با سایر تجهیزات روشنایی، نصب پروژکتورها راحت‌تر است.

مزیت پروژکتورهای جدید

مزیت پروژکتورهای جدید در مقایسه با نمونه‌های قدیمی در میزان مصرف انرژی و طول عمر آن‌ها است. مصرف پروژکتورهای ال ای دی جدید در مقایسه با گونه قدیمی، ۳ تا ۵ برابر کمتر است و در مقابل طول عمر بیشتری دارند. روشنایی آن‌ها سریع‌تر بوده و طیف رنگی گسترده‌ای را ارائه می‌دهند. قیمت پروژکتور ال ای دی به ویژگی و کاربردهای آن بستگی دارد. آنچه مسلم است قیمت ولتاژهای بالاتر در مقایسه با ولتاژهای پایین بیشتر است. تنوع در انواع آن‌ها موجب گشته تا در هنگام خرید حق انتخاب بیشتری داشته باشید. در هنگام انتخاب پروژکتور باید دقت کنید. پروژکتوری ال ای دی را انتخاب کنید که بهترین رنگ را با شدت مناسب در محیط منتشر می‌کند.

در این مقاله به بررسی قیمت پروژکتور ال ای دی پرداختیم. جهت خرید و اطلاع از قیمت، مشاهده انواع مدل‌ها و دریافت مشخصات و کاربرد این پروژکتورها خواهشمند است به سایت فروشگاه اینترنتی هورشید مراجعه فرمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به مشاوره نیاز دارید؟
×